Nahliadnite bezplatne do nášho systému a zistite, ako môžete pohodlne obstarávať aj vy

Máte záujem vyskúšať si funkcie ERANET-u? Dávame vám možnosť nahliadnuť bezplatne do nášho systému a vyskúšať si napríklad:

Vyplňte formulár a získajte prístup do nášho systému

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov

ako jednoducho môžete vygenerovať potrebnú dokumentáciu počas obstarávania

ako môžete automaticky komunikovať s povinnými registrami

ako systém sleduje priebeh obstarávania v súlade so zákonnými podmienkami

Po vyplnení formulára budete presmerovaný na funkčné demo produktu. Navyše vás v prípade potreby kontaktuje člen nášho tímu, ktorý vás systémom rád prevedie.

Vyskúšajte si, ako jednoducho môže prebiehať elektronické verejné obstarávanie aj vo vašej organizácii.

Popis screeenu
+ 400 mil. €
Objem obstarávaní
+ 2500
Počet súťaží
+ 3000
Aktívni dodávatelia

Systém ERANET sme zaviedli nielen na KSK ale aj v organizáciách v našej zriaďovateľskej pôsobnosti. Vďaka tomu máme štandardizovaný spôsob realizácie zákaziek. Veľkým prínosom je pre nás „zákaznícka podpora“, ktorá je nám nápomocná, čo sa týka elektronického systému, takisto aj po odbornej stránke.

Marcel Kyseľ

Systém ERANET nás zaujal predovšetkým svojou komplexnosťou a jedinečnosťou niektorých funkcionalít pri porovnávaní s ostatnými systémami toho času na trhu. Dokázali sme nahradiť týmto systémom niekoľko rôznych informačných systémov, čo oceňujú všetky strany zúčastnené na procese verejného obstarávania v jeho jednotlivých fázach.

Beáta Vlčková

Zavedením systému ERANET sme nahradili časovo náročné a neprehľadné vykonávanie finančnej kontroly požiadaviek na obstaranie v listinnej podobe za plne elektronické. K dispozícii tak máme vždy aktuálny prehľad o stave požiadaviek na začatie realizácie verejného obstarávania a z nich vytvorených súťaží, čo významne sprehľadnilo a zrýchlilo procesy spracovania veľkého počtu požiadaviek, ktorých len počas roku 2019 bolo 2501.

Janka Pintová

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a využite potenciál automatizácie procesov

Nechajte nám Váš kontakt a my sa vám ozveme

Mám záujem
dev.eranet.sk tuke.eranet.sk isa-projekta.eranet.sk zse.eranet.sk ruzinov.eranet.sk obstaravanie.eranet.sk prievidza.eranet.sk ssd.eranet.sk skgeodesy.eranet.sk vsds.eranet.sk sss.eranet.sk ziltep.eranet.sk velkymeder.eranet.sk zsdis.eranet.sk fnsppresov.eranet.sk fnnitra.eranet.sk ruzomberok.eranet.sk truni.eranet.sk allianz.eranet.sk sunfit.eranet.sk octigon.eranet.sk ksk.eranet.sk ultimaratio.eranet.sk premierconsulting.eranet.sk dfnkosice.eranet.sk staralubovna.eranet.sk psk.eranet.sk nou.eranet.sk seas.eranet.sk petrzalka.eranet.sk akcepta.eranet.sk trnava.eranet.sk training.eranet.sk unlp.eranet.sk nsat.eranet.sk vrakuna.eranet.sk spektres.eranet.sk topolcany.eranet.sk vvs.eranet.sk scksk.eranet.sk tenderpro.eranet.sk kezachranka.eranet.sk fntt.eranet.sk emem.eranet.sk euprojekty.eranet.sk dunstreda.eranet.sk staremesto.eranet.sk nlc.eranet.sk vusch.eranet.sk prezentacia.eranet.sk justice.eranet.sk nsmas.eranet.sk minzp.eranet.sk mhsr.eranet.sk zsvs.eranet.sk employment.eranet.sk genpro.eranet.sk posta.eranet.sk vlada.eranet.sk sopsr.eranet.sk sucpsk.eranet.sk banovce.eranet.sk sepsas.eranet.sk trnava-vuc.eranet.sk geoterm.eranet.sk trnavavuc-test.eranet.sk vse-test.eranet.sk dev.eranet.sk test.eranet.sk allianz-test.eranet.sk sepsas-test.eranet.sk seas-test.eranet.sk